Półkolonie

Daj dziecku radość przeżywania rzeczy, których nie doświadczy w szkole ani na stacjonarnych półkoloniach. Tylu niesamowitych atrakcji, codziennych wyjazdów i za taką cenę nie znajdziesz na żadnej innej półkolonii na Sądecczyźnie.

Nasza flagowa półkolonia „Wyzwania Hardego Dzieciaka” to przygody o jakich dzieci marzą i potrzebują w tym wieku, a do tej pory mogli je oglądać w telewizji albo w grach komputerowych. Ekstremalne przeżycia, hart ducha, przyjaźń, wsparcie innych uczestników, nauka i rozwój w wielu dyscyplinach, ciągłe pokonywanie swoich słabości, waleczność, a także nauka pokory - to cechy naszej półkolonii.

Chcemy dzielić się z Waszymi dziećmi naszą pasją oraz doświadczeniem w odkrywaniu świata, a także rozwijać u nich pasje na całe życie. Będziecie w szoku, ile potrafią wasze dzieci!

Wszystkie zajęcia prowadzone są przy użyciu w pełni profesjonalnego atestowanego sprzętu i pod czułym okiem instruktorów, ratowników WOPR, wykwalifikowanych opiekunów i pedagogów AWF, więc pomimo spektakularności są zupełnie bezpieczne i dostępne dla każdego dzieciaka.

Dla kogo? Dla dzieci odważnych, które potrzebują adrenaliny i ruchu, aby dobrze funkcjonować, ale też dla dzieci, które potrzebują uwierzyć w siebie i boją się nowych rzeczy. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu charakterowi. Każde dziecko po naszej wspólnej przygodzie wyjdzie pewniejsze siebie, silniejsze i lepiej przygotowane do wyzwań szkolnych i życia codziennego.Oferta dla dzieci w wieku: 7-16 lat 

 

Termin I: 02.07.2018-13.07.2018 (10 dni)

Koszt: 899 zł

Istnieje możliwość wykupienia jednego tygodnia (5 dni). Koszt 499 zł. Atrakcje wtedy najprawdopodobniej będą podzielone:

02.07.2018-06.07.2018: Park Linowy, Trekking górski, Zespołowe gry sportowe i gry terenowe, Paintball, Wspinaczka skałkowa i rejs statkiem.

09.07.2018-13.07.2018 Raffting, Trekking górski, Wycieczka rowerowa, Dzień survivalowy, Zespołowe gry sportowe i gry terenowe.

 

 

Termin II: 30.07.2018-03.08.2018 (5 dni)

Koszt: 499 zł

 

W celu zapisania dziecka na półkolonie prosimy o zapoznanie się z regulaminem: Regulamin półkolonii oraz wysłanie zgłoszenia: Karta zgłoszenia uczestnika

 

 

Zapraszamy do oglądania zdjęć z wakacji 2017: http://www.hardydzieciak.pl/galeria/lato-z-hardym-dzieciakiem 
więcej na www
www.hardydzieciak.pl/


artykuł sponsorowany