Okręg nr: 1 – Osiedle „Cyganowice” 

 JAWOR Elżbieta (lat: 64) 106 głosów
 RAMS Łukasz (lat: 41 ) 73 głosów
 BOSZOWSKA Barbara Danuta (lat: 39) 33 głosy
 BARAN Bożena Maria (lat: 39) 13 głosów


Okręg nr: 2 – Osiedle „Lipie”
 TRZEBUNIAK Marianna (lat: 78) 65 głosów
 SZARATA Elżbieta Rozalia (lat: 60) 55 głosów
 BOŁOZ Marcin (lat: 42) 11 głosów
 TOBIASZ Jan (lat: 65) 8 głosów
 LIZOŃ Halina (lat: 54) 3 głosy
 BUCZEK Anna Grażyna (lat: 38) 2 głosy


Okręg nr: 3 – Osiedle „Południe”
 RADZIK Piotr Łukasz (lat: 25)  79 głosów
 SZEWCZYK Krzysztof Stanisław (lat: 46) 49 głosów
 PUSTUŁKA Włodzimierz Jan (lat: 73) 23 głosy


Okręg nr: 4 – Osiedle „Północ”
 SZNAJDER Antoni Kazimierz (lat: 72) 60 głosów
 BŁASZCZYK Karolina Elżbieta (lat: 32) 11 głosów
 MARCZYK Maria (lat: 71) 10 głosów
 MACKO Marta (lat: 24) 5 głosów


Okręg nr: 5 – Osiedle „Słoneczne”
 DZIEDZIC Julia Elżbieta (lat: 59) 35 głosów
 JASTRZĘBSKI Robert Leszek (lat: 55) 32 głosy
 CZAJKA-JAWOR Katarzyna Małgorzata (lat: 40) 5 głosów
 MRÓWKA Elżbieta (lat: 67) 5 głosów


Okręg nr: 6 – Osiedle „Śródmieście”
 SZCZEPANIAK Sławomir Piotr (lat: 44) 76 głosów
 REJOWSKI Tadeusz Paweł (lat: 49) 20 głosów
 FIJAŁKOWSKI Karol (lat: 68) 13 głosów


Okręg nr: 7 – Osiedle „Tysiąclecia”
 KRÓL Maria Elżbieta (lat: 58 ) 31 głosów
 KLISOWSKI Jan Józef (lat: 59) 13 głosów
 KROK Tadeusz Stanisław (lat: 50) 12 głosów


Okręg nr: 8 – Osiedle „Zachód”
 ZIĘBA Ewa Małgorzata (lat: 62) 36 głosów
 POTONIEC Marian Franciszek (lat: 54) 18 głosów
 RÓJ Antonina Urszula (lat: 69) 16 głosów
 TOKARZ Edward Kazimierz (lat: 66) 11 głosów
 PIERZCHAŁA Paweł Stanisław (lat: 47) 8 głosów


Okręg nr: 9 – Barcice

Wybory na Sołtysa
 KOSZKUL Tomasz Piotr (lat: 40) 280 głosów
 OGORZAŁY Andrzej (lat: 54) 215 głosów

Wybory do Rady Sołeckiej
 DYJAS Maria Halina (lat: 55) 76 głosów
 SADOWSKA Józefa Waleria (lat: 62) 70 głosów
 JANCZAK Grzegorz Szczepan (lat: 28) 61 głosów
 BARNACH Arkadiusz Andrzej (lat: 30) 58 głosów
 PSONAK Robert Bohdan (lat: 51) 54 głosy
 MRÓWKA Wojciech Maciej (lat: 41)  47 głosów
 KOŁBON-MAŚLANKA Danuta (lat: 34) 36 głosów
 PAZGAN Wojciech Marek (lat: 41) 27 głosy
 ŁATKA Marek (lat: 41) 25 głosów
 PUSTUŁKA Stanisław (lat: 40)  2 głosy


Okręg nr: 10 – Barcice Dolne

Wybory na Sołtysa
1 MAIRER Przemysław Tomasz (lat: 41) 106 głosów na TAK, 4 głosy na NIE

Wybory do Rady Sołeckiej
 PUSTUŁKA Andrzej (lat: 56) 34 głosy
 GORCZOWSKI Paweł Stanisław (lat: 58) 22 głosy
 KOSZKUL-GOMUŁKA Agata (lat: 61) 20 głosów
 KANTOR Wiesława Małgorzata (lat: 63) 15 głosów
 SOBOŃ Rudolf (lat: 49) 14 głosów


Okręg nr: 11 – Gaboń

Wybory na Sołtysa
 KRÓL Maria (lat: 63) 187 głosów
 DARA Halina (lat: 46) 143 głosy

Wybory do Rady Sołeckiej

 GRABSKI Czesław (lat: 60) 88 głosów
 FLOREK Piotr Stanisław (lat: 58) 53 głosy
 KUROWSKA Halina Barbara (lat: 54) 36 głosów
 CZERPAK Kazimierz (lat: 66) 32 głosy
 BIERYT Zofia (lat: 50) 29 głosów
 POPARDA Mieczysław (lat: 54) 24 głosy
 MORDARDSKA Irena (lat: 42) 22 głosy
 PAJĄK Marek (lat: 33) 20 głosów
 TOKARCZYK Małgorzata Helena (lat: 46) 13 głosów
 KOZIEŃSKI Antoni (lat: 63) 11 głosów


Okręg nr: 13 – Gołkowice Dolne

Wybory Sołtysa

 MYJAK Andrzej (lat: 54)  83 głosów TAK, 19 głosów NIE

Wybory do Rady Sołeckiej

 FRYC Maria (lat: 48) 28 głosów
 KUPCZAK Jan (lat: 62) 24 głosy
 KOSZUT Jerzy Paweł (lat: 57) 21 głosów
 SZABLA Józef (lat: 57) 17 głosów
 KURZEJA Michał (lat: 60) 8 głosów


Okręg nr: 14 – Gołkowice Górne

Wybory na Sołtysa
 KUROWSKI Józef Adam (lat: 68) 104 głosy TAK,  4 głosy NIE

Wybory do Rady Sołeckiej

 BANACH Paweł (lat: 39) 37 głosów
 MYJAK Andrzej (lat: 53) 28 głosów
 LORCZYK Józef (lat: 65) 18 głosów
 JOP Piotr (lat: 44) 11 głosów
 KLAG Jerzy (lat: 52) 7 głosów


Okręg nr: 15 – Łazy Biegonickie

Wybory na Sołtysa
 RAMS Włodzimierz Witek (lat: 61) 147 głosów
 GÓRKA Józef Marian (lat: 55) 138 głosów

Wybory do Rady Sołeckiej

 KĄDZIOŁKA Eugeniusz Michał (lat: 57) 57 głosów
 GÓRA Wojciech Karol (lat: 31) 45 głosów
 MACIUSZEK Stanisław (lat: 51) 35 głosów
 ĆWIKLIŃSKI Marek (lat: 61) 33 głosów
 JANISZ Maria Ewa (lat: 64) 30 głosów
 GARGAS Wiesław Piotr (lat: 33) 29 głosów
 SŁAWECKI Mirosław Józef (lat: 37) 29 głosów
 MAJERSKA Helena Krystyna (lat: 42) 20 głosów


Okręg nr: 16 – Mostki

Wybory na Sołtysa

 BAWEŁKIEWICZ Janina (lat: 58) 154 głosów na TAK,  30 głosów na NIE

Wybory do Rady Sołeckiej

 PLATA Antoni (lat: 57) 48 głosów
 OLSZAK Piotr Józef (lat: 50) 32 głosów
 GRABIAS Teresa Anna (lat: 57) 23 głosy
 LADENBERGER Ignacy (lat: 65) 23 głosy
 WEBER Dariusz Bogusław (lat: 50) 19 głosów
 SUŁKOWSKA Jolanta Anna (lat: 51) 12 głosów
 ZIELONKA Andrzej Stanisław (lat: 48) 12 głosów
 SZEWCZYK Barbara Elżbieta (lat: 67) 10 głosów
 WASTAG Piotr (lat: 42) 7 głosów


Okręg nr: 17 – Moszczenica Niżna

Wybory na Sołtysa

 FLOREK Władysław Michał (lat: 56 ) 214 głosów na TAK,  27 głosów na NIE

Wybory do Rady Sołeckiej

 NOWAK Jan (lat: 42) 57 głosów
 MACIUSZEK Zdzisław (lat: 52) 54 głosów
 BULANDA Aldona Elżbieta (lat: 59) 47 głosów
 KONSTANTY Andrzej (lat: 57) 25 głosów
 KOŻUCH Zofia (lat: 44) 21 głosów
 PLATA Marian (lat: 63) 19 głosów
 OLSZAK Tadeusz Franciszek (lat: 31) 11 głosów


Okręg nr: 18 – Moszczenica Wyżna

Wybory na Sołtysa

 MAJEWSKI Jan (lat: 49) 102 głosy
 OGORZAŁY Marek Piotr (lat: 34) 100 głosów

Wybory do Rady Sołeckiej

 MARDUŁA Stanisław (lat: 62) 37 głosów
 OGORZAŁY Danuta Katarzyna (lat: 28) 37 głosów
 MARDUŁA Wiesław (lat: 53) 30 głosów
 BIELAK Wiesław (lat: 52) 24 głosy
 SZEWCZYK Krystyna (lat: 60) 24 głosy
 JUREK Wojciech (lat: 38) 23 głosy
 PIERZCHAŁA Iwona Stanisława (lat: 38) 21 głosów

Okręg nr: 19 – Myślec

Wybory na Sołtysa

 WĘGRZYN Maria (lat: 68) 91 głosów na TAK,  4 głosy na NIE

Wybory do Rady Sołeckiej

 MARCZYK Józef Marian (lat: 57) 18 głosów
 TWOREK Stanisław (lat: 65) 16 głosów
 KULIG Tomasz Kazimierz (lat: 45) 14 głosów
 SKRZYMOWSKA Tatiana (lat: 47) 12 głosów



Okręg nr: 20 – Popowice

Wybory na Sołtysa

 JURECKI Wojciech Stanisław (lat: 61) 191 głosów
 KURZEJA Czesław (lat: 78) 17 głosów

Wybory do Rady Sołeckiej

 SEJUD Władysław (lat: 54) 84 głosy
 SMAGA Franciszek Józef (lat: 59) 45 głosów
 OWSIANKA Irena (lat: 51) 27 głosów
 DROŻDŻ Teresa (lat: 66) 21 głosów
 FLORKIEWICZ Bogdan Kazimierz (lat: 53) 20 głosów



Okręg nr: 21 – Przysietnica

Wybory na Sołtysa

 OGORZAŁY Bożena Stanisława (lat: 54) 187 głosów
 TOKARCZYK Jan Wincenty (lat: 35) 172 głosy
 SOBCZAK Jerzy Kazimierz (lat: 62) 107 głosów
 TOMASIAK Maria (lat: 58) 64 głosów

Wybory do Rady Sołeckiej

 STAWIARSKI Edward Jan (lat: 55) 106 głosów
 OGORZAŁY Bogdan Michał (lat: 41) 74 głosów
 MAJERSKI Józef Franciszek (lat: 56 ) 63 głosy
 OLSZOWSKA Agnieszka Grażyna (lat: 41) 41 głosów
 BORZĘCKI Jan (lat: 53) 40 głosów
 JAKUBOWSKI Rafał Michał (lat: 43) 37 głosów
 RADOMSKA Bogumiła Zofia (lat: 59) 34 głosy
 ABRAMCZYK Łucja (lat: 38 ) 26 głosów
 PADULA Marek Zenon (lat: 45 ) 23 głosy
 SOBOŃ Marek (lat: 57) 22 głosy
 GARWOL Stanisław (lat: 73) 21 głosów
 MIKULEC Łukasz Marek (lat: 39) 18 głosów
 OGORZAŁY Monika (lat: 36) 10 głosów
 PULIT Izabela Elżbieta (lat: 35) 4 głosy



Okręg nr: 22 – Skrudzina

Wybory na Sołtysa

 SZEWCZYK Lidia (lat: 56) 77 głosów na TAK,  15 głosów na NIE

Wybory do Rady Sołeckiej

 KONIECZNA – OGORZAŁY Maria (lat: 62) 22 głosy
 KOZIEŃSKI Bogdan Jan (lat: 51) 19 głosów
 Jeleń Włodzimierz Wojciech (lat: 65) 11 głosów
 PLATA Teresa Małgorzata (lat: 40) 10 głosów
 PIĘKOŚ Maria (lat: 54) 7 głosów
 POPARDA Ryszard (lat: 50) 7 głosów
 KOŁDRAS Łukasz Józef (lat: 36) 6 głosów
 DUDEK Krzysztof Tadeusz (lat: 37) 3 głosy
 KONIECZNY Adam Józef (lat: 36) 3 głosy


Okręg nr: 23 – Wola Krogulecka

Wybory na Sołtysa

 KANTOR Piotr Leon (lat: 50) 66 głosów
 JANCZAK Jan (lat: 56 ) 49 głosów

Wybory do Rady Sołeckiej

 KANTOR Dawid Adrian (lat: 23) 30 głosów
 KACZOR Maria (lat: 59) 19 głosów
 NALEPA Stanisław (lat: 64) 17 głosów
 BERSTLING Anna Sylwia (lat: 41 ) 16 głosów
 GUMULAK Kinga Małgorzata (lat: 35) 16 głosów
 GÓRKA Bogusław Zbigniew (lat: 58) 9 głosów
 NALEPA Kazimierz Stanisław (lat: 33) 8 głosów