RELACJA Z WIDOWISKA - ZAPRASZAMY„Święty”, to spektakl zaskakujący pod każdym względem. Niezwykłe efekty multimedialne z pewnością przyciągną widzów

o nieposkromionym apetycie na artystyczne wrażenia. Ale publiczność otrzymuje znacznie więcej: 13 nowych piosenek o tematyce związanej z nauczaniem Jana Pawła II w wykonaniu wybitnych wokalistów oraz solidną porcję aktorstwa prawdziwych gwiazd polskiej sceny. Zaskoczeniem jest już samo podejście do tematu, bo spektakl o Janie Pawle II rozpoczyna się od… Jego śmierci, a naszym przewodnikiem staje się Adwokat diabła z procesu beatyfikacyjnego. „Santo subito” wykrzyczane w kilka chwil po pogrzebie papieża, napędza korowód wydarzeń, który ostatecznie kończy się kanonizacją. Po drodze jesteśmy świadkami wielu tajemniczych znaków oraz poruszających świadectw płynących z odległych zakątków świata.

Spektakl z całą pewnością trudno nazwać jedną z wielu laurek wystawionych Karolowi Wojtyle. To raczej próba ukazania Jego świętości, jako żywej, prawdziwej i pełnej mocy.

Masz dla nas wiadomość :
- pisz portal@starysacz.info
- dzwoń 500 303 400